doktor Kraśnicki doctor
Dr n. med. Dariusz Kraśnicki, lekarz medycyny pracy
ul. Kmicica 3, 54-514 Wrocław rejestracja internetowa
tel. 601 775 123

Lekarz medycyny pracy prywatnie we Wrocławiu


Cześć, nazywam się Darek Kraśnicki i w tym wideo powiem Ci, czy istnieje jakaś możliwość indywidualnego terminu wizyty lekarskiej, poza typowymi dla pracy mojej Przychodni we Wrocławiu. Normalnie pracuję od 15-tej do 17:30. ..... Zapytanie mojego widza. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość, aby przyjął mnie Pan jutro rano (im wczesniej tym lepiej). W rejestracji dowiedziałem się, że mogę przyjechać dopiero na 15:10, natomiast moim jedynym wolnym dniem w tygodniu jest piątek, od samego rana do 14/15-tej.

 

Chciałbym sie również dowiedzieć, czy badania okulistyczne będą zrobione na miejscu (właśnie z tego powodu dostałem czasowe prawo jazdy kategorii B na 3 lata). I ostatnie pytanie, ile czasu trwają badania? (O kosztach dowiedzialem sie, że jest to 200 zł) Serdecznie pozdrawiam, Michał. ....

Wszystkie takie indywidualne sprawy proszę zgłaszać na mojego maila. Pracuję w kilku innych miejscach i nie zawsze mam możliwość przyjęcia kogoś dodatkowo.

Natomiast po zapytaniu mailowym bardzo często jesteśmy w stanie wspólnie wypracować jakieś dogodne rozwiązanie. Przy wizytach indywidualnych bezwzględnie wymagam punktualności, bo często jest to tylko krótkie okienko pomiędzy inną pracą. W ostateczności istnieje możliwość przyjęcia przez innego lekarza z Przychodni, ale to też wymaga indywidualnych ustaleń. ... Na tym kończę. Mój osobisty mail to Lekarz@Krasnicki.com.pl powtarzam Lekarz@Krasnicki.com.pl Przeglądam skrzynkę dość często i odpowiadam na większość zapytań o badania. Mówił Darek Kraśnicki, lekarz medycyny transportu z Wrocławia i do zobaczenia wkrótce.

Odpowiedzi

Dzień dobry. Potrzebuję zrobić badania u lekarza medycyny pracy w związku z zapisaniem się na kurs prawa jazdy. Czy można to załatwić w godzinach popołudniowych i jaki jest koszt badań?

Odpowiedz

Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.