doktor Kraśnicki doctor
Dr n. med. Dariusz Kraśnicki, lekarz medycyny pracy
ul. Kmicica 3, 54-514 Wrocław rejestracja internetowa
tel. 601 775 123

Badania kierowców, pracowników

 

Wystawiamy orzeczenia lekarskie o przeciwwskazaniach do jazdy w pasach bezpieczeństwa.
(dla kierowców i pasażerów - na podstawie art. 39 ustawy "Prawo o ruchu drogowym")

Wykonujemy badania wstępne okresowe i kontrolne pracowników oraz kierowców, a także inne konsultacje profilaktyczne lekarza medycyny pracy.

Badania okresowe pracowników i kierowców wykonuje wyłącznie lekarz medycyny pracy uprawniony do badań pracowników i kierowców. W mojej Przychodni wszystkie orzeczenia dostajesz bezpośrednio po kompleksowym badaniu lekarsko psychologicznym, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Sprawdź ceny badań psychologicznych!

Istnieje możliwość wykonania badań w Twojej szkole nauki jazdy. Współpracuję już ze Szkołą Nauki Jazdy Orion oraz Euforia /kategorie motocyklowe/.

Uwaga
Świadectwo kwalifikacji zostało zastąpione wpisem kodu 95 do prawa jazdy, poświadczającym wykonanie przez kierowców badania lekarskiego i psychologicznego
oraz kwalifikacji wstępnej lub szkolenia okresowego.

Badania okresowe pracowników wykonuje się na podstawie skierowania od pracodawcy i na jego koszt.

Promocja dla kierowców autobusów i motocykli na przedłużenie terminowego prawa jazdy ciągle trwa!

Lekarz medycyny pracy Wrocław

Odpowiedzi

Witam mam pytanie.

Mam wadę noszę soczewki lewe oko wczepiona sztuczna soczewka (po wypadku) -3 na prawe -0,75 Czy przejdę badania okulistyczne u lekarza medycyny pracy. Pracować mogę np. w okularach lub soczewkach jednodniowych które po wyjeździe wyrzucam lub bez soczewek, okularów, ślepy nie jestem.

@Jeżeli nie będzie zaburzonej wrażliwości na olśnienie oraz widzenia zmierzchowego, jak również widzenia obuocznego, to raczej tak.

Czekam na konkretna odpowiedz.

Witam,mam pytanie,niedawno robilem psychotesty na kwalifikacje wstepna lecz nie zaliczylem ciemni u pierwszego psychologa widzenie zmieszchowe wyszlo dobrze natomiast wrazliwosci na olsnienie nie zaliczylem poszedlem do innego i wyszlo odwrotnie i musze teraz czekac na powtorzenie rok czy jest jakas mozliwosc skorygowania tego za pomoca okularow i dlaczego wyszla rozbierznosc w badaniu u obu psychologow?Czy zeby powtarzac badania musze udac sie po okresie 12 miesiecy po ostatnim badaniu psychologicznym czy moge zrobic je wczesniej?

Witam, chciałbym dowiedzieć sie jak wygląda wyżej wymienione badanie, posiadam stymulator serca (rozrusznik),nie mam innych dolegliwości itd. Na platformowe idę jako inspektor (non destructive test inspektor). Nie wiem czy posiadanie stymulatora mnie z tej pracy dyskwalifikuje. Z góry dziękuje Tomek

@Zacząłbym od pisemnej opinii kardiologa.

Witam Panie Doktorze, mam o to taki problem iż przechodziłem już dwukrotnie badania psychotechniczne na kierowce kat.C i oba z negatywnym wynikiem iż wykryto u mnie wadę wzroku zez i nie przeszedłem badania na stereoskopie. Obecnie pracuję jako magazynier, posiadam uprawnienia na wózki widłowe oraz przeszedłem psychotesty z wynikiem pozytywnym choć na stereoskopie znów mi się nie udało ale lekarz dopuścił mnie do pracy. Mam teraz okazję zatrudnić się jako kierowca samochodu do 3,5t tzw. ,,bus" lecz muszę przejść psychotesty na kat B. moje pytanie brzmi czy jest sens iść na te badania jeżeli nie zaliczę stereoskopu? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuje. Pozdrawiam Karol

dziń dobry panie Darku wiem że pan jest dorym doktorem mam pytanie po chcę zrobić brawo jazdy KAT B i byłem już u lekarza i okulista ok i on by mnie podpisał ale 2 lekarz mi kasał stać na 1 noce . i tu lipa . i proszę o pomoc ?? dziękuje

Dzień dobry Panie doktorze.mam pytanie o wzrok ponieważ chce zrobić badania na kierowcę taxi.miałem jakieś pół roku temu badania do pracy jako operator maszyn i się zdziwiłem że cyfry z dolnego wiersza z tablic widziałem (połowę cyfry?)co to takiego i czy to nie dyskwalifikuje mnie do pracy jako kierowca taxi?oczywiście to badanie na operatora zaliczyłem.Pozdrawiam.

Odpowiedz

Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.