doktor Kraśnicki doctor
Dr n. med. Dariusz Kraśnicki, lekarz medycyny pracy
ul. Kmicica 3, 54-514 Wrocław rejestracja internetowa
tel. 601 775 123

Testy psychologiczne (psychotesty)

Pracownia psychologii pracy i transportu pozwala na wykonanie badań psychotechnicznych oraz lekarskich kierowców, w trakcie jednej wizyty w moim gabinecie.

 

Uwaga
Testy psychologiczne dla kierowców skierowanych przez policję („alkohol, punkty, zabici, ranni”) są wykonywane wyłącznie po okazaniu skierowania.

Psychotesty dla kierowców są przeprowadzane zgodnie z "Metodyką psychologicznych badań kierowców" przez uprawnionych psychologów.

Po uzgodnieniu istnieje możliwość przeprowadzenia indywidualnych testów psychologicznych dla służb mundurowych (np. do policji, służby więziennej, granicznej, wojskowej lub test multiselekt).

Muzycy, biznesmeni czy inne wolne zawody raczej nie potrzebują takich testów psychologicznych. Tym nie mniej jeżeli chcesz takich testów podczas rekrutacji do służb mundurowych lub do pracy, to możemy Ci pomóc się sprawdzić.

Przejście takich testów i wnioski wyciągane przez specjalistę mogą być ciekawe dla obu stron. Jeżeli jesteś pasjonatem psychologii, potęgi ludzkiego umysłu oraz szeroko pojętego samodoskonalenia własnej osoby, to zapraszam do podjęcia takiego wyzwania i poddania się testom.

Testy nie zabierają zbyt wiele czasu i mogą być użyteczne z kilku punktów widzenia. Przede wszystkim pozwalają Ci poznać twoje słabe punkty. Te mogą byc z kolei podstawą do zmian na lepsze twojego zachowania. czy przynajmniej uświadomienia takiej potrzeby.

Koszt wykonania testów - pozwolenie na broń: 600 zł.

Sprawdź inne nasze ceny badań!

Nasz sprzęt do badania kierowców, to aparatura do badań psychologicznych i psychotechnicznych, firmy ATB INFO-ELEKTRO oraz innych renomowanych producentów. Testy przeprowadzają uprawnieni psycholodzy mający długoletnie doświadczenie i uprawnienia w pracy psychologii transportu i naborze do służb mundurowych.

  • Zaraz po badaniu otrzymujesz orzeczenie psychologiczne
  • Pamiętaj o dostarczeniu danych do faktury, abyś uzyskał zwrot pieniędzy od swojego pracodawcy

 

Odpowiedzi

witam, pragnę uzyskać prawo jazdy C, stąd moje zapytanie, czy w OSK kursant (na kursie lub przed ) wystawi Pan odpowiednie zaświadczenie (orzeczenie o psychotestach i badaniach lekarskich )

czy będę musiała odwiedzić pańską przychodnię oddzielnie ? i ew. jaki jest koszt całośći badań, by uzyskać dokument i zanieść go do WK ?

witam.Czy wykonuje pan testy psychologiczne do służby w policji ?

Witam,jestem właścicielem Ośrodka szkolącego kierowców wózków "widłowych", na wózki od kilku lat nie są one wymagane ( na kurs. Natomiast ostrzegam tych co " zdazylo im się stracić uprawnienia ( alko,punkty) przed na ul.Oławskiej, po pierwsze są dwa razy droższe niż wszędzie indziej!? No i ( informacje posiadam co prawda od klientów, ale już kilku) jest je dużo trudniej tam zdać niż gdzie indziej,a instytucje typu Wydział Komunikacji informują,że tylko tam można zrobić badania w tym przypadku+NIEPRAWDA! Pozdrawiam.

ile trzeba mieć punktów żeby zaliczyć test IQ

Witam!Mam pytanie dlaczego nadal stosuje się ciemnie i spirometr skoro zostały te urządzenia wykluczone z obowiązkowych badan psychotechnicznych . Czy można odmówić takiego badania bo jeśli jest to zbędne, a tak mówi ustawa, to dlaczego psycholodzy tego nie respektują, tylko na sile zapraszają do ciemni i na spirometr?

Witam na jaki adres można się kontaktować z Panem chciałbym zacząć
Swoją przygodę z Policja

Odpowiedz

Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.